Незалежність. Кого від кого?

Телевізія та інтернет сьогодні як ніколи повні пафосу, адже

24 серпня нашій Україні виповниться 25 років

Я цілком згідний, що їхній Україні. Не моїй і ні тих людей, що не ввійшли в ті декілька відсотків вищої бюрократ-буржуазії, ні тих, що не ввійшли до кільканадцяти відсотків прямої обслуги вищого бандитського класу.

Не заперечуватиму, що виродок нового світового порядку під назвою Україна досяг беззаперечних успіхів у концентрації капіталу в руках обмеженого кола людей, мало того, він породив новий клас – згадану вище бюрократ-буржуазію.

Цікаву новину маю для вас – в Україні нема корупції, адже для корупції потрібні дві взаємодіючі сторони: представник буржуазії, що сьогодні називається бізнесменом, та представник бюрократії, тобто чиновник. Однак у нас буржуа і чиновник – це одна і та ж людина. Тому всі ці тендери, державні субсидії та інша дурня – це спектакль. Достатньо згадати, як донецький бандит Фіма Звягельський купував дешеве кузбаське вугілля, а продавав його як донбаське, отримуючи щедрі субсидії, або ж як голова Комісії державних нагород отримав звання Героя України (зрозуміло якої), а на питання журналістів відповів, що він не знав, що його нагородили. Втім, що тут говорити, якщо звичайний вінницький єврейський бандит, що двічі сидів за махінації з кооперативами, тепер теж Герой з Великої Букви.

До речі, якщо згадати, як називали нацисти свій режим на окупованих територіях (новий порядок) і порівняти, як називається нова світова система, створена після розпаду СРСР (новий світовий порядок), то відпадають питання чому тепер вулиці називають у честь солдатів військ третього рейху (вулиці Шухевича та генерала Чупринки у Львові), або ж у честь “людини”, яка казала таке:

Вб’ю кожного поляка від 16 до 60 років.

От тобі і “провідник”.

Дмитро Донцов, як відомо, накалякав теорію інтегрального націоналізму, потім пояснивши, що він та його друзяки є фашистами, правда, італійського зразку. Так воно і є, адже їхній базис – це сільські маси населення, моралізм, клерикалізм та загальна реакційність. Тепер у нікого не повинні виникнути питання, чому обивателі після пляшки пива з таким захопленням цвірінькають про “стальний порядок” правих режимів ХХ століття.

Три тижні тому в Павлограді люд зібрався, аби обговорити перейменування провулка імені Чкалова. Все йшло нудно, допоки за трибуну не встав чоловічок, котрий почав говорити про те, що в Україні зараз іде громадянська війна. Взагалі-то формально це так і є, однак про яку громадянську війну можна говорити, бачучи обгорілих бурятів, російські моделі танків та таке подібне? Так йому і треба було сказати, однак до нього підійшов якийсь фрукт, що воював там і відправив оратора в нокаут. Може в нього був праведний гнів, адже він, на його думку, воював за Україну? Так, товаришу, ти воював за Україну, за їхню Україну, за те, що доходи Порошенка за рік президентства виросли у сім разів. Воістину, слава Україні, героям слава!

День, який поки що найбільше підходить як день незалежності – це 28 жовтня, до речі, це день свята, про яке ніхто ніколи не чув. Це день звільнення України від окупації в 1944 році. Хоч сталінський режим виступив Термідором у нашому революційному процесі та взагалі був тим ще жахом, саме він виконав найголовнішу задачу революції – індустріалізацію. Так, поспішну, так, криваву, але він мало того, що виконав задачу, так ще й витримав жорстокий екзамен 1941-1945 років. Але найголовніше, що безчесний, кривавий, тоталітарний, комуністичний (хоч комунізмом там і не пахнуло) режим забезпечив основу для споживачницького раю нульових та початку десятих років. Однак радянські фонди не безкінечні, і скоро вони просто-напросто закінчаться, як майно, яке виносить з дому наркоман. І коли це настане, то я щиро надіюсь, що ми скотимося ще глибше, у незграбну суміш феодалізму з капіталізмом, як то було в Російській Імперії, адже тоді є ймовірність, що ми знову з нашими класовими товаришами зробимо цивілізаційний прорив – з відсталої сільської держави до передової технократії.

З Днем незалежності бандитів од народу!

 

 

 

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s